Фотовиставка «Пробація. Можливості для змін».

7 грудня 2018 року курсанти Академії Державної пенітенціарної служби відвідали Національну фотовиставку «Пробація. Можливості для змін».

Експозиція містить світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи. Такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді.

Метою Національної фотовиставки є формування розуміння поняття «пробація» та чому вона є більш корисною для суспільства, ніж позбавлення волі для правопорушників, а також сприяння залучення місцевих органів влади та неурядового сектору до реабілітації людей, які звільнилися з місць позбавлення волі.

Фотопроект розроблено командою проектного офісу Міністерства юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та компанії Агрітім Канада Консалтинг у рамках канадського проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE). Пробація України

Факультет пробації