Фотодокументальна виставка «До Дня Гідності та Свободи»

21 листопада 2017 року курсанти юридичного факультету Академії  побували на відкритті фотодокументальної виставки «До Дня Гідності та Свободи», яка експонується в Державному  архіві Чернігівської області.

21_11_2017 0000На виставкових стендах презентовано 50 світлин, копії друкованих видань та багато інших документів, що відтворюють події Революції Гідності в містах Києві та Чернігові й хронологічно охоплюють період з грудня 2013 року по 2015 рік.

На заході був присутній представник Інституту національної пам’яті Горобець С. М., який наголосив на тому, що демократичні революції розвиваються за своїми законами та мають певні особливості.

Після перегляду виставкових матеріалів курсанти мали змогу побувати в архівному сховищі та ознайомитись зі специфічними особливостями зберігання архівних документів.