Форум лідерів студентського самоврядування

20–21 жовтня голова курсантсько-студентського самоврядування Андрій Афанасенко та його заступник Катерина Деркач відвідали регіональний форум лідерів студентського самоврядування «UAS active student», який відбувся на базі Ніжинського агротехнічного інституту. Захід об’єднав 6 вишів області та зібрав понад 30 активних, молодих та ініціативних юнаків і дівчат.
Програма заходу була насичена тренінгами від досвідчених діячів студентського самоврядування в Україні. Першим виступав Олексій Шишлянніков, віце-президент УАС 2009–2011, спеціаліст з розвитку клієнтів державного сектора Microsoft UA. Він провів тренінг з проектного менеджменту: розповідав студентам, як писати проекти, де залучати фінансування та як зробити їх успішними.
Наступною виступала Валерія Пустовіт, помічниця президента Української асоціації студентів. Вона розповіла, хто такий лідер, що потрібно робити, щоб досягти успіху та як працювати в команді.
Наступний день був не менш насиченим і розпочався з виступу Лідії Фесенко, президента Української асоціації студентів, яка розповіла про відносини з адміністрацією ВНЗ, що потрібно робити для того, щоб були теплі взаємини, також вона розповіла про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту». Потім слово взяв Микита Євстіфеєв, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) від студентства, який розповів про систему фінансування ОСС і що потрібно робити для того, щоб отримати 0,05% від спецфонду на студентську раду, і продовжив тему якості вищої освіти.
Також відбулися вибори голови осередка Чернігівської області Української асоціації студентів. Ним став Андрій Калінін.
Дискусії та обміном досвідом, вечірня екскурсія містом, цікаве дозвілля та студентських дух – все це зробило Форум незабутньою подією цієї осені.