Формування комунікативної компетентності

За ініціативою кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби 22 листопада  відбувся міжкафедральний круглий стіл та тренінг «Комунікативні технології у правоохоронній діяльності», участь у якому взяли кафедра підвищення кваліфікації персоналу органів, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС і кафедра підвищення кваліфікації персоналу пробації Інституту підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Академії ДПтС, магістри навчальної групи 351.

Під час засідання круглого столу з доповідями виступили Наталія Разумейко – начальник кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, майор внутрішньої служби, к. пед. н., доцент та Олена Пасічник – старший викладач кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, полковник внутрішньої служби – на тему «Мовна культура якосноваформування комфортного середовища професійного спілкування персоналу пенітенціарної системи»; Олександр Ткаченко – начальник кафедри підвищення кваліфікації персоналу органів, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС, полковник внутрішньої служби, к. ю. н., доцент – на тему «Сутність, алгоритм проведення ділових нарад»; Вікторія Аніщенко – професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, д. пед. н., професор та Людмила Олефір – начальник кафедри підвищення кваліфікації персоналу пробації, підполковник внутрішньої служби, к. ю. н., доцент – на тему «Актуальні шляхи формування комунікативної компетентності фахівця-правоохоронця».

Магістри групи 351 разом з викладачами обговорили технології спілкування з «важкими людьми», спілкування правоохоронців в особливих умовах службово-професійної діяльності, роль медіації під час вирішення спорів.

У другій половині науково-практичного заходу відбувся тренінг, де під керівництвом Вікторії Аніщенко та Наталії Разумейко магістри 351 групи відпрацьовували комунікативні вміння у сфері професійного спілкування.