Формування інфомедійно грамотного суспільства ХХІ століття

10 лютого 2021 року співробітники відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва й курсанти 1-го та 2-го курсів Академії взяли участь у фестивалі інфомедійної грамотності – заключній події грантової програми “Інфомедійна грамотність: навчись сам – навчи інших”.

Зазначений захід проведено в рамках грантової програми міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», що реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та США в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією Української Преси. Захід відбувся у форматі Zoom конференції.

Мета Медіашколи – формування інфомедійно грамотного суспільства ХХІ століття (на прикладі студентського та курсантського активу міста та області).

У результаті участі в роботі Медіашколи курсанти Академії отримали сертифікати учасників.