Фінансовий сектор ЄС як каталізатор сталого розвитку

Науково-педагогічний персонал кафедри економіки та соціальних дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби у складі начальника кафедри, доктора економічних наук, доцента Гончаренко О. Г., професора кафедри, доктора філософських наук Доній Н. Є. та доцента кафедри, кандидата економічних наук Сіренко К. Ю. брали участь у проекті міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «The EU Financial Sector as a Driver for Sustainable Development: European  Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives» програми ЄС  «ЕРАЗМУС +», напряму «Модуль Жан Моне» (номер проекту 575275-ЕРР-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE, реєстрація в Мінекономрозвитку 22.05.2017 р., № 3613).

27.03.2018 року в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулася робоча зустріч учасників проекту щодо запровадження європейського досвіду в забезпеченні сталого фінансового сектору України. Академію ДПтС на цій зустрічі представляла доцент кафедри Сіренко К. Ю.