Фільм «До скорого»

XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA продовжив свою подорож у кіноклубі Академії Державної пенітенціарної служби. Метою мандрівного фестивалю

є сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Модератором показів був головний спеціаліст відділу молодіжної роботи Чернігівського обласного молодіжного центру Надія Кривопаленко.

Фільм «До скорого»/ «See you later» Юлії Кочетової-Набожняк, Україна, 2016, тривалістю 35 хвилин був представлений курсантам першого курсу. Після перегляду говорили про права людини та навіщо вони потрібні, найгарячішим обговоренням стало «право на життя» та його обмеження.

Робота «Війна химер»/ «The war of chimeras» Анастасії Старожицької та Марії Старожицької Україна, 2016, тривалістю  94 хвилини розкриває особисту історію однієї з режисерок, яка переосмислює власний травматичний досвід, пов’язаний із війною. Це подорож двох закоханих до лінії фронту та спроби спільного життя після всього пройденого. Фільм справив неабияке враження на персонал та засуджених Чернігівської виправної колонії № 44, яким він був показаний.

Фільм «Dixie land» Романа Бондарчука, Латвія, Україна, Німеччина, 2016, тривалістю 60 хвилин про дивовижний дитячий джаз-бенд на березі Чорного моря. Цього літа стрічка отримала нагороду на Одеському кінофестивалі-2017 як найкращий український повнометражний фільм. Після перегляду фільму персонал Академії отримав цінний досвід та позитивні емоції.