Фан-зустріч зі співаком YAKTAK в Академії ДПтС

Просуваємо та слухаємо українське!

Здобувачі вищої освіти Академії Державної пенітенціарної служби – справжні поціновувачі української музики та творчості.

Нещодавно в стінах Академії пройшла тепла та незабутня фан-зустріч нашої молоді зі співаком YAKTAK, справжнє ім’я якого Ярослав. Його голос та тексти залишаються в серці назавжди. YAKTAK – це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не обмежений рамками музичних напрямків, але має своє чітке творче бачення та неперевершений сучасний український стиль.

У молодого та популярного виконавця є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. Успіх Ярослава на шляху до цього підтверджується тим, що вже з перших нот не лише молодь, але й викладачі Академії починали підспівувати його пісням.

На фан-зустрічі присутні мали змогу відкрито поспілкуватися та дізнатися про творчий шлях виконавця, послухати пісні під гітару в живому виконанні Ярослава, поставити цікаві питання та опинитися на одній хвилі сучасного українського музичного простору. Під час зустрічі YAKTAK неодноразово наголошував на красі та перевагах української музики, а також на важливості слухати українське.

Час спілкування пройшов на одному диханні, адже співак не тільки талановита та харизматична, а й надзвичайно привітна людина, яка своєю щирістю відкриває серця людей незалежно від віку.

На згадку про час, сповнений творчості та любові до української музики, молодь та викладачі могли сфотографуватися та отримати автографи від молодої зірки.

Слухайте та співайте українське!