EUstudydays (Єврошкола) в Чернігові

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права до участі в EUstudydays (Єврошкола) в м. Чернігів підготовлено аспіранта кафедри Сакір-Молочко Н. С. та курсанта 2-го юридичного факультету Академії ДПтС Васильченка Олександра.

З 19 по 22 квітня 2018 року в Чернігові відбувся захід при представництві ЄС в Україні – 24 сесія Єврошколи, участь у якій взяло 40 осіб з різних міст України. Учасники слухали лекції, працювали в групах, над проектами, брали участь у дебатах, в обговореннях тощо.

Кожного дня в Єврошколі лектори ознайомлювали учасників з різними темами: економіка, реформи в Україні, відносини між Україною та ЄС, права людини, режим без віз та ін. Поза лекціями учасники працювали над отриманими завданнями (вибрати проблему та описати шляхи її вирішення; командою відстояти свою позицію на дебатах, зняти відео та ін.).

Ці чотири дні були чудовою нагодою для людей обмінятись ідеями, знайти однодумців та плідно попрацювати на першому етапі заходу. Також Єврошкола – це можливість добре відпочити в компанії веселих і активних людей, відкритих до спілкування та охочих до саморозвитку.

 Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права