14-та Щорічна конференція  Мережі EPTA

21–23 вересня 2021 року представники Академії ДПтС брали участь у роботі 14-ої Щорічної конференції Мережі європейських навчальних закладів пенітенціарної підготовки (EPTA) «Функціонування служби пробації під час пандемії, спричиненої COVID-19: вплив на навчання та викладання».

Цьогоріч захід проводився на базі Академії юстиції у місті Варшава (Республіка Польща). З огляду на ситуацію, пов’язану з COVID-19, роботу конференції було організовано у змішаному форматі. Особисту участь з 30 держав-учасниць конференції забезпечили 14 представництв та онлайн-участь – 16.

На першому пленарному засіданні, що відбулося 21 вересня, проректором Станіславом ЧЕБОНЕНКОМ була представлена підготовлена спільно з ректором Академії ДПтС Олексієм ТОГОЧИНСЬКИМ доповідь та презентація на тему: «Фахова підготовка та підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України в умовах пандемії: виклики, спричинені COVID-19». Переклад доповіді та презентації англійською мовою забезпечила працівниця відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Аліна КВІТКА.

Під час триденної роботи конференції представники Академії ДПтС прослухали доповіді інших учасників, долучилися до обговорень, а також взяли участь у роботі майстер-класів з трьох додаткових тем: дотримання прав людини, психологічні тренінги, що застосовуються у службі пробації, боротьба з алкоголізмом та наркотичною залежністю ув’язнених.

Наступна, 15-та, Щорічна конференція EPTA буде проходити в Каталонії (Іспанія).