Експертна діяльність у сфері забез- печення інформаційної безпеки

20 березня 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби проведений круглий стіл за темою: «Експертна діяльність у сфері забезпечення інформаційної безпеки».

На захід були запрошені та брали активну участь у його проведенні слухачі курсів підвищення кваліфікації(перші заступники установ виконання покарань) Академії Державної пенітенціарної служби, представники міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, представники Управління СБУ в Чернігівській області та Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Захід був організований кафедрою тактико-спеціальної підготовки, кафедрою кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, відділом наукової діяльності та міжнародного співробітництва.