Дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств виборов співробітник Академії ДПтС Дмитро Петрик

18-20 листопада 2016 року у м. Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у розділі «бойове двоборство». У складі збірної України від Чернігівської області дві золоті медалі у різних версіях (Б-1 та Б-2) виборов методист факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії Державної пенітенціарної служби капітан внутрішньої служби Дмитро Петрик.

У чемпіонаті світу взяли участь більше 15 країн світу: Азербайджан, Ангола, Болгарія, Гана, Грузія, Конго, ДР Конго, Іран, Королівство Марокко, Ліван, Пакистан, Палестина, Білорусь, Узбекистан, Іран, Камерун, Єгипет, Україна; всього близько 500 учасників.

Змагались учасники зі стрільби з пневматичної гвинтівки та в всестильовому бою за різними версіями.

Дмитро Петрик своїм чемпіонством не хизується, каже, що спорту присвятив більше 16 років. Але на досягнутому капітан внутрішньої служби зупинятися не збирається, в його планах подальше самовдосконалення, титули та медалі на змаганнях міжнародного рівня. Власним прикладом Дмитро показує образ справжнього офіцера, надихає курсантів та студентів відвідувати секцію з рукопашного бою, яка створена в Академії, чим налаштовує на дотриманні здорового образу життя та дисципліни.

Вітаємо Дмитра з найвищою нагородою на міжнародних змаганнях, а особовий склад Академії ДПтС — з чемпіоном світу в своїх стінах.

Сектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю