доцент кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії Боднар І.В. провів зустріч з співробітниками Слідчого ізолятора м.Чернігова

12.12.2016 року доцент кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії, кандидат юридичних наук, полковник внутрішньої служби Боднар І.В. провів зустріч, в рамках заходів присвячених до Дня прав людини, з співробітниками Слідчого ізолятора м.Чернігова територіального управління ДПтС України в Чернігівській області та особами, які в ньому тримаються. Під час проведення зустрічей обговорювались питання стосовно реалізації прав уразливих категорій засуджених і ув’язнених та проблемні питання правозастосовної практики.

Кафедра кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології