Дотримання прав людини в світлі реформи пенітенціарної системи

11 грудня 2018 року з нагоди відзначення 70-ї річниці ухвалення Загальної декларації прав людини доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії ДПтС Сикал М. М. провів науково-практичний семінар на тему: «Дотримання прав людини в світлі реформи пенітенціарної системи».

Учасниками семінару були: завідувач кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, доктор юридичних наук, професор Ніщимна С.О., доцент кафедри, кандидат юридичних наук Зливко С.В., доцент кафедри, кандидат юридичних наук Шамрук Н.Б., курсанти та студенти першого курсу Академії.

Під час семінару було розглянуто основні положення Загальної декларації прав людини, а також обговорено актуальні питання дотримання прав людини в пенітенціарних закладах.

Кафедра адміністративного,

цивільного та господарського права і процесу