Дорогі студенти та курсанти!

 Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента! Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це насамперед, день студентської солідарності, що не має меж і кордонів, а також символізує єднання всіх, хто прагне до вершини знань, суспільного самоутвердження і прогресивних змін.

1579800297-6219Студенти завжди були авангардом  української молоді. Саме від вашої небайдужої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Нині ви вибираєте вектор свого професійного розвитку, постійно навчаєтесь новому й отримуєте дорогоцінний досвід, стаючи високоосвіченими фахівцями в різних сферах діяльності.

Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Ваші здобутки та перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, інтелектуальних та творчих змаганнях, у спорті, громадському житті – вагомий внесок у розвиток рідної Альма-матер. Пишаюся вашими успіхами і вірю, що ваша студентська жага до знань не зникне з роками.

Зі святом всіх, кого об’єднала Академія ДПтС! Нехай роки навчання стануть знаковими у вашому житті, подарують радість наукових відкриттів, осягнення секретів обраних професій, мудрих наставників і вірних друзів!

З повагою
ректор Академії
полковник внутрішньої служби
Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ