Дорогі першокурсники! Шановне академічне товариство!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року.

Перші вересневі дні є  початком нелегкого, але неймовірно цікавого шляху до здобуття знань, професійного становлення, формування свідомих громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України, творчо мислячих, прагнучих до пізнання, спроможних ставити перед собою мету та досягати її.

початок навч року2020Попереду 2020/2021 навчальний рік, який буде непростий і наповнений випробуваннями як для здобувачів освіти так і викладацького складу. Але я впевнений, що колектив Академії здатний вирішувати найскладніші завдання, що постають на нашому шляху. Ми всі разом щодня працюємо на наше спільне майбутнє.  Сідаючи за студентські лави, пам’ятайте, що ви зробили дуже відповідальний вибір у своєму житті. Слід пройти навчання в Академії, як школу мужності та самопізнання.

Шановні першокурсники, пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається  з освітніх аудиторій, зі спортивних залів та бібліотек.  Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього. Бажаю вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини, досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання курсанта чи студента Академії Державної пенітенціарної служби.

ректор Академії

полковник внутрішньої служби