Договір про співпрацю з латвійською пробацією

Пенітенціарна академія України постійно докладає зусиль для розширення своїх міжнародних зв’язків з метою обміну позитивним досвідом з іноземними інституціями, організаціями та закладами вищої освіти.

15 квітня ПАУ спільно з Державною службою пробації Латвійської Республіки провели робочу онлайн-зустріч. Під час заходу ПАУ мала можливість представити свій заклад вищої освіти, показати сильні сторони та висвітлити різноманітні аспекти діяльності.

Голова Державної служби пробації Латвійської Республіки Імантс Юревіціус розповів про особливості організації служби пробації в Латвії, зокрема про загальну структуру служби та позитивні практики її роботи.

Позитивним результатом зустрічі стало підписання 27 травня договору про співпрацю між Пенітенціарною академією України в особі в.о. ректора Юлії ПЕТРОВСЬКОЇ та Державною службою пробації Латвійської Республіки в особі її голови Імантса ЮРЕВІЦІУСА. Ця угода орієнтована на розширення можливостей для викладачів і здобувачів вищої освіти, що є важливим фактором для підвищення ефективності у сфері навчально-виховної, науково-інформаційної та культурної діяльності сторін.

Попереду – ще більше ініціатив та можливостей!