Договір про співпрацю з Естонською академією наук безпеки

Пенітенціарна академія України продовжує добру традицію розширення можливостей освітньо-наукового процесу, активно співпрацюючи з міжнародними партнерами.

Новим етапом співпраці між ПАУ та Естонською академією наук безпеки стало укладання Договору про співпрацю, що відбулося 18 січня. Договір підписали в.о. ректора ПАУ ПЕТРОВСЬКА Юлія Михайлівна та проректор з наукової роботи та інновацій Естонської академії наук безпеки Трііну КАЛДОЯ.

Активна робота в межах підписаного договору передбачає спільну та наполегливу працю, націлену на покращення культурного, освітнього процесу та якісне підвищення рівня наукової діяльності за низкою напрямів:

✔️ обмін студентами, курсантами, магістрантами, ад’юнктами (аспірантами) з метою участі в процесі навчальної та наукової діяльності;
✔️ обмін викладачами для участі в освітньому процесі Сторін;
✔️обмін науковими ідеями;
✔️проведення спільних науково-дослідницьких робіт;
✔️організація та проведення наукових і освітніх заходів тощо.

Основні напрями, що складають зміст цієї угоди, спрямовані на розширення міжнародного, культурного та наукового простору для педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти як необхідної умови для покращення освітньої діяльності Академії.