До вершин наукового Олімпу

У Національному університеті державної фіскальної служби України відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».
І тур конкурсу відбувався заочно, який передбачав рецензування робіт учасників, що пройшов у березні. За його підсумками, участь у ІІ турі взяло 39 учасників із 21 закладу вищої освіти України, які представили до розгляду Галузевої комісії 35 наукових робіт. Серед яких була і робота курсантки юридичного факультету Академії ДПтС Дордуки Т. С. Вона під керівництвом кандидата юридичних наук, старшого викладача кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Олефір Л. І. виконала наукову роботу на тему «Виконання покарання органом пробації відносно вразливих категорій засуджених».
За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» наукова робота Дордуки Тетяни посіла ІІІ місце.
Вітаємо призера та бажаємо подальших успіхів на науковому Олімпі.

Кафедра кримінального, 
кримінально-виконавчого права та кримінології