До уваги вступників для здобуття ступеня вищої освіти магістра!

У зв’язку з продовження періоду карантину Міністерство освіти і науки змінило порядок та терміни реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Реєстрація триватиме з 9:00 12 травня до 18:00 5 червня 2020 року.

Слід зауважити, що для вступу за спеціальністю «Право» вступники складають ЄВІ та ЄФВВ. Для вступу за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Психологія» вступникам необхідно зареєструватися та скласти ЄВІ.

вступ магістратура01

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ відбуватиметься онлайн.

Для здійснення реєстрації потрібно у визначені терміни надіслати на електронну адресу приймальної комісії Академії priymalna.komisiya@academysps.com скановані копії або фотокопії (сканкопії  (фотокопії) повинні бути чіткими та якісними):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу (паспорт);
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

 

вступ магістратура02

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. В тексті листа вступник обов’язково зазначає  прізвище, ім’я, по батькові (повністю), номер облікової картки платника податків (за наявності) та номер мобільного телефону.

Усі вище перелічені документи повинні надсилатись одним листом.

 

вступ магістратура03

Після надходження листа представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, а в разі виявлення помилок – звернутися до приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії,  його видають вступнику особисто. Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку у разі, якщо вступник повідомив про таку необхідність в анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

 

вступ магістратура04

Повідомляємо, що у зв’язку зі змінами, внесеними до Закону України «Про вищу освіту», Академія скасовує проведення додаткових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня вищої освіти магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю. 

 

вступ магістратура05

Телефон для консультацій (з 8:30 год. до 17:30 год.):

Свириденко Наталія Миколаївна

(067) 461-54-70, (093) 876-60-72

Електронна адреса приймальної комісії Академії: priymalna.komisiya@academysps.com