До управління патрульної поліції завітали студенти Академії

«День відкритих дверей» в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області

На день відкритих дверей до управління патрульної поліції завітали студенти ІІІ курсу юридичного факультету Академії державної пенітенціарної служби. Поліцейські на чолі з начальником управління Андрієм Думичем розповіли про особливості своє роботи, про «шлях», який проходить повідомлення або заява громадян: від реєстрації до виїзду на місце події, дії поліцейських по прибуттю на виклик. Особливий інтерес така зустріч викликала у тих, хто в майбутньому планує вступити до лав патрульної поліції.
Далі всіх запросили на імпровізований майданчик, де ознайомили з службовими автомобілями, озброєнням та технічними приладами, які використовують патрульні у своїй роботі. Всі бажаючі мали можливість відчути себе водієм напідпитку за допомогою спеціальних окулярів «Drunk Busters Goggles».
І на останок – традиційне знайомство з патрульними автомобілями та сотні фотографій.
Нагадуємо, що набір до патрульної поліції в Чернігівській області триває.