До Дня міста прибирали лісопарк «Кордівка»

У суботу 17 вересня студенти та курсанти разом з керівництвом Академії Державної пенітенціарної служби до Дня міста прибирали лісопарк «Кордівка». Понад 300 молодих та активних людей вже другу суботу поспіль долучаються до прибирання та впорядкування парків та скверів Чернігова.

Такі акції стають гарним виховним прикладом бережливого і відповідального ставлення до міста, в якому вони навчаються та проживають.

«Чернігів – чарівний куточок України, одне з найзеленіших та найкрасивіших міст з чудовими краєвидами й дивовижною архітектурою. Гадаю, кожного зачіпає за живе та навіть обурює, коли під час відпочинку у казковому місці натикаєшся на звалище зі скляних пляшок, пластику, поліетилену та іншого сміття. Як добра господиня наводить лад у своїй оселі перед святами, так і ми вирішили зробити свій внесок в підготовку до Дня міста та святкування 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників. Хотілося б, звичайно, щоб місто було завжди чистим, зеленим та гарним, а не тільки на свята. Тому маю надію, що після того, як наші юнаки та дівчата долучаються до прибирання парку, вони стають дедалі дбайливішими до краси природи. Проведення таких суботників об’єднує студентів та курсантів, формує у них відповідальність за своє місто, дає відчуття причетності до життя Чернігова», – розповів один із ініціаторів акції начальник юридичного факультету Академії ДПтС Царюк Сергій Васильович.

Погода та гарний настрій допомогли доволі швидко прибрати значну частину лісопарку від опалого листя, пластику, скла і сміття.

Сектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю