Дні пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом

Керівництво та персонал Академії Державної пенітенціарної служби взяли участь у заходах 8–9 травня до Днів пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом.

8 травня меморіальні заходи розпочалися у сквері ім. М. Попудренка церемонією покладання квітів до братської могили загиблих воїнів та стели загиблим учасникам антитерористичної операції та Небесної сотні.

На знак вшанування героїчного подвигу синів Чернігівщини курсанти Академії ДПтС встановили кошики з квітами до Пам’ятного знака визволителям на міському кладовищі «Яцево», меморіальних стел загиблим учасникам антитерористичної операції та героям «Небесної сотні».

9 травня відбулась церемонія покладання квітів до Вічного вогню на Меморіалі Слави. Цьогоріч відзначили 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь в урочистому заході взяли керівники області та міста, народні депутати України, представники Академії, військові, громадськість міста. Вони Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, кого торкнулася біда світового масштабу, хто загинув на фронтах, хто побував у полоні та концтаборах чи просто зник тоді безвісти, а також мирне населення, яке постраждало від бойових дій, окупації та геноциду. А потім під звуки скорботної мелодії поклали квіти до Вічного вогню на могилі Невідомого солдата.