Відповідно до плану роботи Інституту підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Академії ДПтС за допомогою освітньої онлайн-платформи Zoom відбувся дискусійний майданчик за темою «Профілактика наркоманії серед неповнолітніх засуджених».
Організатор заходу – кафедра підвищення кваліфікації персоналу органів, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України Інституту підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Академії Державної пенітенціарної служби.
У проведенні науково-практичного семінару взяли участь психологи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також науково-педагогічні працівники кафедр Академії.
Мета заходу – обговорення учасниками актуальних питань, пов’язаних із профілактикою наркоманії серед неповнолітніх засуджених.
Дискусійний майданчик відбувся в невимушеній обстановці обговорення та жвавої дискусії.
Хочемо від щирого серця висловити вдячність усім учасникам науково-практичного семінару за змістовні й корисні доповіді та побажати подальших професійних досягнень!
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/1.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/2.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/3.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/4.png)