Дискусійна платформа «Права дитини в Україні»

5 грудня 2017 року в Академії ДПтС у рамках Всеукраїнського тижня права за ініціативи кафедри психології і підтримки НДЦ з питань діяльності органів та установ ДКВС України було проведено дискусійну платформу на тему: «Права дитини в Україні» з учнями 10-го класу ЗОШ №19 м. Чернігова. На зустріч були запрошені експерти з даної проблематики: проректор Академії Чебоненко Станіслав Олегович, старший науковий співробітник НДЦ з питань діяльності органів та установ ДКВС України Іваньков Ігор Володимирович та головний науковий співробітник НДЦ з питань діяльності органів та установ ДКВС України Пузирьов Михайло Сергійович.

Дискусійний майданчик розгорнув свою діяльність з обговорення проблемних питань про випадки дитячого насильства. У ході дискусії були розглянуті можливі ситуації випадків насильства, вчиненого щодо дітей. Діти висловлювали власні думки з приводу переглянутих ситуацій. Запрошені експерти коментували висловлювання школярів.

Після зустрічі школярі мали змогу пройтись затишними навчальними аудиторіями, відвідати комп’ютерний клас та наукову бібліотеку.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Кафедра психології