День знань

1 вересня, о 8 годині, на плацу Академії Державної пенітенціарної служби відбулися урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Це надзвичайно зворушливий день для кожної людини, яка стала курсантом чи студентом, день знань, розкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел науки.

Курсантів та студентів привітав ректор Академії полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський: «Попереду на нас чекає напружений, але цікавий 2021-2022 навчальний рік. За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Для них цей день завжди особливий, урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, до нових звершень, до самостійного життя».

Знання – це коштовний скарб, що прихований за сімома замками, а вміння вчитися – ключ  до нього. Символічний «Ключ знань» урочисто передав курсант 4-го курсу Роман Пінчук курсанту 1-го курсу Олексію Суворову та студенту Кароліні Бас 1-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби.  На заході панувала святкова атмосфера. Гарний настрій подарували веселі дошкільнята, які прийшли привітати всіх з початком нового навчального року.

Захід завершився урочистим проходженням маршем у супроводі оркестру Академії.