«День знань» у Академії Державної пенітенціарної служби

«День знань» у Академії Державної пенітенціарної служби розпочався з привітань та побажань.

На урочистому заході були присутні гості: Голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, начальник 8-го навчального центру Держспецтрансслужби Степан Гута. Першим з напутнім словом до присутніх звернувся Ректор Академії Державної пенітенціарної служби полковник Олексій Тогочинський. Він висловив впевненість в тому, що першокурсники які прийшли на навчання гідно пройдуть стежиною пізнання та нових звершень і стануть професіоналами вищого ґатунку.

Привітав першокурсників Голова ОДА Валерій Куліч і побажав, щоб курсанти та студенти з гордістю та честю несли свої звання та прославляли свою «альма–матер».

Представили курсантам і студентам начальника факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників підполковника Олену Низовець та її заступників.

Закінчилося свято проходженням урочистим маршем.