День відкритих дверей в Академії
16 грудня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.
Привітав гостей та ознайомив з навчальним закладом перший проректор Академії Олійник Олександр Іванович. Начальник юридичного факультету полковник внутрішньої служби Царюк Сергій Васильович окреслив роль кримінально-виконавчої служби та Академії ДПтС у системі правоохоронних органів, порядок та умови проходження служби, розповів про особливості життя та навчання курсантів.

Про правила вступу до Академії Державної пенітенціарної служби у 2018 році та спеціальності, особливості вступу на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і студентів розповіла заступник начальника навчального відділу Кисельова Марина Сергіївна. Вона, зокрема, зупинилася на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосила, що всю детальну інформацію кожен, хто бажає, може знайти на офіційному веб-сайті Академії.
Про особливості відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Майборода Ірина Анатоліївна.

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з історією навчального закладу, побутом курсантів та студентів Академії. Було організовано оглядову екскурсію, в ході якої вони відвідали навчальні аудиторії, бібліотеку, спортивну залу, музей Академії, виставку вогнепальної зброї та багато іншого, а також мали змогу зробити фото у  формі курсанта.

Сектор зв’язків із ЗМІ та громадськістю Академії ДПтС