День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів

25 березня в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків у змішаному форматі онлайн та офлайн.

Майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам про правила вступу до Академії у 2023 році та спеціальності, особливості вступу на навчання, перелік конкурсних предметів та наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і студентів розповіли начальники факультетів та представники приймальної комісії.

Про особливості відбору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом.

Усі охочі мали змогу відвідати різноманітні пізнавальні майданчики, дотичні до спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців: Школа детектива: фоторобот та дактилоскопія, Пізнай себе – психологічні тести, Економічна платформа, а також виставку зразків озброєння та спецзасобів.

Окремо було представлено виставку військового майна та спорядження кафедри військової підготовки, що функціонує в Академії ДПтС, готуючи офіцерів запасу ЗСУ.