День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів

29 квітня в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків у змішаному форматі.

У загальній частині програми Дня відкритих дверей гостей, які були присутні як онлайн так і офлайн, привітала в. о. ректора Юлія Петровська. Представник приймальної комісії Володимир Співак розповів про особливості вступної кампанії та правила прийому 2023 року. Про особливості відбору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Олена Кузьміна.

З перевагами навчання як курсантом так і студентом, наявністю умов для всебічного розвитку ознайомили керівники факультетів.

Усі охочі мали змогу відвідати різноманітні пізнавальні майданчики, дотичні до спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців: Школа детектива: фоторобот та дактилоскопія, Пізнай себе – психологічні тести, Економічна платформа, а також виставку спецзасобів та тактичної медицини.

Окремо було представлено виставку військового майна та спорядження кафедри військової підготовки, що функціонує в Академії ДПтС, готуючи офіцерів запасу ЗСУ.