День відкритих дверей

3 грудня 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби було проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Розпочав зустріч начальник юридичного факультету полковник внутрішньої служби Царюк Сергій Васильович з презентації Державної кримінально-виконавчої служби та Академії ДПтС, окреслив її роль в системі правоохоронних органів, порядок та умови проходження служби. Звертаючись до молоді, він зазначив: «Ті професії, які ви можете здобути у нашій Академії, надзвичайно необхідні державі. У нас працюють досвідчені фахівці: доктори та кандидати наук, професори та доценти з великим досвідом практичної роботи. Вас – молодих, енергійних, розумних – ми чекаємо на навчання.».

Начальник факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників Низовець Олена Миколаївна у своєму виступі окреслила переваги навчання в Академії, особливості вступу на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і для студентів, а також високі показники працевлаштованості випускників.

Про правила вступу до Академії Державної пенітенціарної служби у 2017 році та спеціальності розповів начальник навчального відділу Дрижак Віктор Володимирович, особливості відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Майборода Ірина Анатоліївна.

Керівництвом Академії було підготовлено насичену програму для гостей. У ході візиту майбутніх абітурієнтів ознайомили з історією навчального закладу, побутом курсантів та студентів Академії. Для гостей організовано оглядову екскурсію, в ході якої вони відвідали навчальні класи, бібліотеку, спортивну залу, музей Академії, виставку вогнепальної зброї та багато іншого.

Як завжди, серед гостей було немало представниць жіночої статі. Дівчата з неприхованим захватом цікавилися специфікою служби, головними аспектами курсантського та студентського життя, не менш завзято ніж хлопці вивчали зброю.

У ході спілкування з керівництвом юридичного факультету, начальником навчального відділу, начальником кафедри тактико-спеціальної підготовки, начальником сектора виховної та психологічної роботи, викладачами та курсантами гості Академії виявили зацікавленість, ставилили багато питань.

Сектор зв’язків із засобами
масової інформації та громадськістю