День працівника кримінально-виконавчої служби України

21 квітня в Академії Державної пенітенціарної служби відбулися урочисті збори трудового колективу з нагоди 25-ї річниці з дня створення центрального органу виконавчої влади у сфері виконання кримінальних покарань.

Захід відкрила в.о. ректора Академії ДПтС – Юлія Петровська, яка привітала колег із професійним святом та зазначила важливість внеску кожного з присутніх у підготовку високопрофесійного та вмотивованого персоналу ДКВС. Крім того, в.о. ректора підкреслила, що Академія ДПтС, володіючи, насамперед, великим кадрово-інтелектуальним потенціалом, зможе в майбутньому досягти ще більших вершин в освіті і науці, особливо в контексті реалізації завдань, поставлених Міністерством юстиції України. Також побажала своїм колегам міцного здоров’я, бадьорого духу, невичерпної енергії та переможного миру.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники у професійній діяльності, особисту ініціативу, відданість інтересам служби на урочистих зборах були вручені подяки, грамоти та нагрудні знаки. Окрім цього, наказом Міністерства юстиції України були присвоєні чергові спеціальні звання начальницького складу в порядку заохочення.