День пам’яті захисників України

Представники Академії вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні, 29 серпня, у сквері імені М. Попудренка чернігівська громада хвилиною мовчання вшанувала пам’ять земляків, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та поклали квіти до меморіальних стел Героям Небесної Сотні та загиблим героям АТО\ООС. На їх честь пролунали залпи військового салюту.

Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621  «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму та зміцнення патріотичного духу у суспільстві – встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що відзначається щорічно 29 серпня.

Герої не вмирають!

Фото сайт Чернігівської ОДА