День пам’яті захисників України
29 серпня курсанти та представники Академії ДПтС прийняли участь у заходах до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
В цей день відзначається шоста річниця Іловайської трагедії. У 2014 році під Іловайськом при виході з російського оточення загинула найбільша кількість наших воїнів-земляків. Загалом було вбито 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 – потрапили у полон, ще 84 — досі вважаються зниклими безвісти.
У пам’ятному заході, у якому взяли участь керівники області та міста, представники родин загиблих, ветерани АТО/ООС, військові, громадськість, розпочався у сквері ім. Попудренка. Учасники заходу поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС, Героям Небесної Сотні та поіменно згадали 185 загиблих героїв Чернігівщини. А о 10-й годині пройшла загальноукраїнська Хвилина мовчання. Усі, хто прийшов вшанувати пам’ять Героїв, мали можливість оглянути виставку «Сіверщина – блокпост пам’яті!».
Символом цього дня є стилізований знак пам’яті “Сонях”.