«День куратора»

28 лютого 2016 року в рамках заходу «День куратора» викладачі Академії Державної пенітенціарної служби провели з курсантами та студентами заходи соціально-виховного, соціально-патріотичного та фізкультурно-оздоровчого характеру.

Так, курсанти 122 навчальної групи, на чолі з куратором – начальником кафедри тактико спеціальної підготовки, підполковником внутрішньої служби Шамруком Олегом Павловичем, першу частину дня присвятили оглядовій екскурсії славетним містом Черніговом, супровід групи здійснював відомий місцевий історик, журналіст, автор наукових публікацій Олександр Павлович Добриця.

Професійний екскурсовод влаштував цікаву подорож містом де сплелися історичні архітектурні пам’ятки та модернові будівлі. Курсанти відвідали Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського – один з найбагатших і найбільш знаних музеїв України, здійснили знайомство з територією Дитинця (Валу), завітали до Троїцько – Іллінського монастиря ХVII–XVIII ст. – одного з визначних духовних центрів України, побували в Антонієвих печерах (підземний комплекс ХІ–ХІХ ст.) та інших не менш цікавих місцях.Другу частину дня 122 навчальна група провела на базі відпочинку, де за ініціативи громадського об’єднання «Фортуна», спеціально для курсантів академії, був проведений патріотично-виховний захід – «Плекаємо патріотів України», в рамках якого курсанти стріляти з лука, співали патріотичних пісень, готували та куштували страви на вогні.

Сектор  зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Академії ДПтС