День Конституції України!

Шановна академічна спільното!
Щиро вітаю вас із визначним святом – Днем Конституції України!
Ухвалений чверть століття тому Основний Закон України увійшов у життя суспільства як головний оберіг державності, гарант незалежності та соборності, закріпив ідеали справедливості й рівності, став основою становлення незалежної демократичної держави, за які сьогодні нам доводиться боротися. Ця знаменна подія дала поштовх для подальшого продуктивного розвитку всіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
Неухильне дотримання засад Конституції – основна умова функціонування суспільства і держави. І щоденне сумлінне виконання своїх службових обов’язків кожним з нас, громадянська відповідальність та активність є визначальним фактором подальшої динаміки розвитку держави.
Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Вона несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.
Кожен з нас має усвідомлювати значення конституційних засад для розвитку суспільства, захисту кожного громадянина та дотримуватися проголошених Основним Законом основоположних цінностей. Лише так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, де права людини захищені, а рівність перед законом є нормою для всіх.
Сьогодні, як ніколи, усі ми власною щоденною працею та боротьбою, прагненням до перемоги й завзятістю покликані всіляко доводити відданість своїй державі! Зичу нам усім успіхів і плідної праці на благо українського народу.

З повагою

ректор Академії,

полковник внутрішньої служби

Олексій ТОГОЧИНСЬКИЙ