День Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

den_evropyi_faktyi_5sht_0Відзначаючи День Європи(відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня), ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І це чудова нагода для нас разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність у спільних цінностях та побудувати нові перспективи розвитку.

Віримо, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, наша держава стане повноправним членом європейських інституцій і отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку. Сприятимемо цьому!

Дізнавайтесь цікаві факти й беріть учать в онлайн-заходах:

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а у серці кожного з нас. Бажаємо всім справдження цілей і мирного неба над головою. З Днем Європи!