День єднання

16 лютого в Україні вперше відзначають День єднання. Свято запроваджено відповідно до Указу Президента України з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

На плацу Академії відбулось шикування особового складу закладу вищої освіти  та урочисте підняття Державного Прапору України. Під супровід оркестру було виконано Державний Гімн України.

Ректор Академії Олексій Тогочинський зазначив: «Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання. Від нашої згуртованості, єдності та взаємної відповідальності залежить, як швидко постане сильна й успішна Україна».

Також особовий склад Академії залучався до урочистих заходів Чернігівської обласної державної адміністрації. Право підняти Державний Прапор України на головній площі обласного центру було надано офіцерам Академії.

У рамках Дня єднання з курсантами і студентами проведено тематичні лекції щодо державотворчого процесу у вітчизняній історії та консолідації української нації.