Дебати «Право на керування автомобілем з 16 років: за та проти»

Наукове товариство Академії ДПтС спільно з кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу та кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права провели дебати між здобувачами вищої освіти першого курсу на тему: «Право на керування автомобілем з 16 років: за та проти». Для проведення дебатів було обрано модель Карла Поппера.

Учасники заходу показали високий рівень аргументування та представлення командної позиції. Команда «За» запевняла в тому, що керування автомобілем з 16 років розвиває відповідальність у підлітків, підвищує рівень їхнього авторитету та мотивує вчити Правила дорожнього руху. Команда «Проти» вказувала на потенційну небезпечність ДТП та їхню статистику за участі неповнолітніх.

Членами журі виступили науково-педагогічні працівники кафедр: Шамрук Наталія Борисівна, Денисенко Катерина Вікторівна, Кравець Дар’я Миколаївна. За голосуванням журі перемогу одержала команда, що висувала позицію «За».