Дебати на тему «Смертна кара: за і проти»

12 листопада 2019 року за сприяння кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології і органу студентського самоврядування Академії ДПтС було проведено дебати між курсантами та студентами на тему «Смертна кара: за і проти». Експертами виступили помічник ректора В. О. Аніщенко та перші заступники начальників установ виконання покарань і слідчих ізоляторів ДКВС України, які нині проходять курси підвищення кваліфікації в Академії ДПтС.
Під час дебатів розгорнулася жвава науково-практична дискусія, за якої команди наводили аргументи «за» і «проти».
Учасники дебатів висловили свою думку щодо необхідності і надалі проводити подібні заходи, аби спілкуватися й обмінюватися знаннями.

Кафедра кримінального,
кримінально-виконавчого права та кримінології