Дебати на тему «Примусова праця засуджених: за та проти»

19 травня в рамках тижня науки Науковим товариством Академії спільно з викладачами кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Оленою Пасічник і Вікторією Аніщенко, а також із заступником начальника (директора) Інституту професійного розвитку Академії Володимиром Пармінським було проведено дебати для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня на тему «Примусова праця засуджених: за та проти».

Під час заходу команда, яка представляла позицію «За», наголосила, що примусова праця засуджених дасть змогу сплачувати свої борги, кошти для благоустрою та збільшення спеціального фонду установ виконання покарань. Команда, яка виступала «Проти», зазначила, що примусова праця засуджених суперечить міжнародним стандартам і є такою, що принижує людську честь та гідність.

За результатами голосування журі обидві команди набрали однакову кількість балів.