Дебати між здобувачами вищої освіти

2 березня Наукове товариство Академії спільно з викладачами кафедри економіки та соціальних дисциплін Крістіною Сіренко, кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Максимом Пузиревським і кафедри тактико-спеціальної підготовки Олександром Кузнецовим провели дебати між здобувачами вищої освіти другого курсу за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» на тему «Легалізація вогнепальної зброї: за та проти».

Команда, яка відстоювала позицію «за», наголошувала, що легалізація зброї стимулюватиме зменшення потенційних ризиків злочинності, а також запропонувала розробку проєкту нового закону. Команда, яка представляла позицію «проти», зазначала, що легалізація вогнепальної зброї може призвести до збільшення кількості випадкових травмувань, а також наголосила про необхідність урахування того факту, що через війну в нашій країні психологічний стан суспільства є нестійким, що може в подальшому вплинути на зростання кількості кримінальних правопорушень із застосуванням вогнепальної зброї.

За результатами голосування журі обидві команди набрали однакову кількість балів.