Дебати між здобувачами вищої освіти першого курсу

17 листопада Наукове товариство Академії спільно з кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права та кафедрою педагогіки та гуманітарних дисциплін провели дебати між здобувачами вищої освіти першого курсу на тему «Усиновлення трансгендерами: за та проти». Для проведення дебатів обрано модель Карла Поппера.

Учасники заходу показали високий рівень аргументування та представлення командної позиції. Команда «За» запевняла в необхідності закріплення на законодавчому рівні усиновлення трансгендерами, оскільки Україна вже є кандидатом у члени ЄС. Команда «Проти» вказувала на необхідності підготовки суспільства з метою уникнення булінгу до дітей трансгендерів.

Членами журі виступили науково-педагогічні працівники кафедр: Шамрук Наталія Борисівна, Пасічник Олена Миколаївна, Педорич Анатолій Володимирович. За голосуванням журі перемогу одержала команда, що висувала позицію «За».