2 березня Наукове товариство Академії спільно з викладачами кафедри економіки та соціальних дисциплін Крістіною Сіренко, кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Максимом Пузиревським і кафедри тактико-спеціальної підготовки Олександром Кузнецовим провели дебати між здобувачами вищої освіти другого курсу за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» на тему «Легалізація вогнепальної зброї: за та проти».
Команда, яка відстоювала позицію «за», наголошувала, що легалізація зброї стимулюватиме зменшення потенційних ризиків злочинності, а також запропонувала розробку проєкту нового закону. Команда, яка представляла позицію «проти», зазначала, що легалізація вогнепальної зброї може призвести до збільшення кількості випадкових травмувань, а також наголосила про необхідність урахування того факту, що через війну в нашій країні психологічний стан суспільства є нестійким, що може в подальшому вплинути на зростання кількості кримінальних правопорушень із застосуванням вогнепальної зброї.
За результатами голосування журі обидві команди набрали однакову кількість балів.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230305_130852_0000-1024x585.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-02-194719-1024x519.png)