Дебати «Легалізація наркотичних речовин: за та проти»

20 лютого Наукове товариство Академії спільно з викладачами кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Наталією Шамрук, Дар’єю Кравець і викладачем кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Оленою Пасічник провели дебати між здобувачами вищої освіти першого курсу спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність» на тему «Легалізація наркотичних речовин: за та проти».

Команда спеціальності «Право» представляла позицію «за», наголосивши на тому, що дозвіл наркотичних засобів допоможе розвантажити систему правосуддя, а також сприятиме розвитку медицини і збільшенню надходжень податків до державного бюджету. Команда спеціальності «Правоохоронна діяльність» презентувала позицію «проти», зазначивши, що наркотичні засоби негативно впливають на здоров’я та викликають залежність.

За результатами голосування журі перемогу здобула команда спеціальності «Право».