Екскурсія  на завод “Coca-Cola”

07 березня 2019 року за сприяння громадської організації Чернігівська міська асоціація «Конкордія» в рамках проекту «Пізнай свій край» було організовано та проведено екскурсію на завод “Coca-Cola”.

Під супроводом офіцерів кафедри психології Академії курсанти юридичного факультету та факультету пробації відвідали музей “Coca-Cola”, де дізналися про початок створення цього напою. Історія його зародження розпочалась ще в далекому 1886 році, коли фармацевт Джон Стіт Пембертон придумав цей напій у Атланті (США). До України цей напій зайшов з моменту створення у 1998 році біля Києва заводу «Кока-Кола». На момент відкриття він був найбільшим, найпотужнішим і найсучаснішим підприємством серед виробників безалкогольних напоїв у Європі. Сьогодні завод Кока-Кола Беверіджиз Україна» – єдиний завод в Україні, що виробляє напої цієї торговельної марки. На прикладі цього заводу можна побачити, як інвестовані кошти дають можливість для розвитку нашої економіки. Останнє дослідження соціально-економічного впливу системи компаній Кока-Кола в Україні показало, що кожна гривня доданої вартості, згенерована в Кока-Кола, створює 12 гривень в економіці країни. Одне робоче місце в системі цих компаній – це 17 робочих місць на дочірніх підприємствах. Компанія не лише робить значний внесок у зростання економіки країни, але й розвиває громади, підтримує важливі соціальні проекти та дбає про природні ресурси.

Після музею з дозволу керівництва заводу всі охочі пройшли до виробничих цехів, де з неабияким інтересом поспостерігали за процесом виробництва: у цехах ідеальна чистота, все автоматизоване та безпечне для працівників і відвідувачів. Досить цікавим стало те, що на заводі виробляють також соки та чай, які вже давно стали улюбленими напоями для багатьох з нас – «Добрий», Rich та Nestea.