Черговий етап протистояння з футзалу

26 грудня 2019 року збірна команда з футзалу Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського Національного технологічного університету, в рамках проведення Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, приймала на своєму майданчику неодноразового призера студентської ліги команду Національного педагогічного університету імені Драгоманова.

Протягом всієї гри гості неодноразово підтверджували своє реноме – команди рівня «екстраліги» України. Висока швидкість, бездоганна командна гра, великий технічний багаж, потужні влучні удари – з самого початку дали відчути перевагу гостей не тільки гравцям нашої збірної але і чернігівським глядачам, які з  шаленими емоціями спостерігали за драматичними подіями матчу. Своєю грою наші футболісти намагалися відповідати рівню команди суперників але, нажаль, все одно постійно знаходились у ролі наздоганяючого.

Остаточні цифри, які зафіксувало табло фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧНТУ 12 : 6 на користь гостей –  команди Національного педагогічного університету імені Драгоманова.

Хлопці! Ми разом з Вами!