Чемпіони області з футболу серед колективів правоохоронних органів

З 04 по 07 вересня у Чернігові на стадіоні «Юність» відбувся Чемпіонат області з футболу серед колективів правоохоронних органів за програмою змагань «Динаміада-2021» Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

У змаганнях брали участь 10 команд. Ігри проходили у двох підгрупах.  Академія Державної пенітенціарної служби потрапила до групи з командами: ВЧ Т0500 /Держспецтрансслужба/, ВЧ 3082 /Національна гвардія/ м. Чернігів, Управління Служби безпеки України та Чернігівської митниці. З підгрупи наші футболісти вийшли з першого місця без жодної поразки.

У півфіналі команда Академії ДПтС грала з командою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Основний час переможців не виявив – 1 : 1. В серії післяматчевих пенальті свій спортивний характер продемонстрував воротар збірної команди Академії Державної пенітенціарної служби Антон Ткачук. Майстерно відбивши два удари суперників вивів нашу збірну до наступного етапу змагань.

Фінал видався дуже напруженим. Наші футболісти постійно володіли ініціативою, але самовіддана гра у захисті команди Чернігівської обласної прокуратури залишала на табло нулі. У другому таймі біля воріт прокуратури було безліч невикористаних можливостей, навіть незабитий пенальті, та все марно. Тільки за півтори хвилини до фінального свистка, який би перевів гру в серію післяматчевих пенальті, влучний удар Максима Костюченка, у праву дев’ятку воріт суперника, не дав воротареві жодних шансів.

Дуже важка, але така бажана перемога команди Академії Державної пенітенціарної служби. Браво хлопці!!!