Чемпіонат з футболу серед КФК правоохоронних органів

З 10 по 12 вересня 2019 року у місті Чернігові відбувся Чемпіонат з футболу серед КФК правоохоронних органів Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

У змаганнях брали участь дев’ять команд: ВЧ 3041 /Національна гвардія/ м. Славутич, ВЧ Т0500 /Держспецтрансслужба/, Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області, Головного управління Національної поліції у Чернігівській області, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, Управління патрульної поліції у Чернігівській області, Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, Прокуратури Чернігівської області.

Футболісти Академії Державної пенітенціарної служби, подолавши бар’єр групового етапу, у півфіналі зустрілися з титулованою командою Головного управління Національної поліції у Чернігівській області. Це була видовищна гра, достойна фіналу. Академія першою повела у рахунку, але в другому таймі суперникам вдалося встановити рівновагу, 1:1. У серії післяматчевих пенальті, на превеликий жаль, фортуна усміхнулась поліціантам.

У поєдинку за третє місце гравці Академії змагалися з не менш сильним суперником – командою Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Основний час не виявив переможця гри, рахунок 2:2. Знову результат матча вирішувала лотерея – серія післяматчевих пенальті. Наші хлопці цього разу були більш влучними, ніж суперник, визначивши долю кубку за третє місце.

Вітаємо футбольну команду Академії з отриманням бронзових нагород! Так тримати! Вболіваємо за вас!