Чемпіонат Академії з гирьового спорту серед курсантів та студентів

10 грудня 2017 року відбувся чемпіонат Академії Державної пенітенціарної служби з гирьового спорту серед курсантів та студентів. Змагання були проведені з метою гармонійного розвитку та соціальної активності курсантів та студентів, мотивації до зміцнення і збереження здоров’я, розвитку фізичної сили і витривалості, уміння швидко і раціонально діяти в умовах великого фізичного і психологічного навантаження, а також пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя, популяризації гирьового спорту.

У командній першості I місце посіла команда 2-го курсу, II місце – команда 3-го курсу, ІІІ місце – команда 4-го курсу.

Серед переможців в індивідуальному заліку місця розподілились наступним чином:

у ваговій категорії до 75 кг I місце посів курсант 2-го курсу рядовий внутрішньої служби СтручинськийСвятослав;

у ваговій категорії до 75 кг II місце посів курсант 3-го курсу сержант внутрішньої служби Ісаєнко Андрій;

у ваговій категорії до 75 кг III місце посів курсант 2-го курсу рядовий внутрішньої служби Дикий Святослав;

у ваговій категорії до 80 кг I місце посів курсант 2-го курсу молодший сержант внутрішньої служби Чекомасов Кирило;

у ваговій категорії до 80 кг II місце посів курсант 2-го курсу молодший сержант внутрішньої служби Васильченко Олександр;

у ваговій категорії до 80 кг III місце посів курсант 4-го курсу сержант внутрішньої служби Іванкевич Владислав;

у ваговій категорії до 90 кг I місце посів курсант 2-го курсу молодший сержант внутрішньої служби Єрошенко Євген;

у ваговій категорії до 90 кг II місце посів курсант 2-го курсу сержант внутрішньої служби Гасемі Ар’ян;

у ваговій категорії до 90 кг III місце посів курсант 1-го курсу рядовий внутрішньої служби Бондаренко Станіслав;

у ваговій категорії понад 90 кг I місце посів курсант 3-го курсу рядовий внутрішньої служби Дьомін Денис;

у ваговій категорії понад 90 кг II місце посів курсант 2-го курсу сержант внутрішньої служби Димченко Андрій;

у ваговій категорії понад 90 кг III місце посів курсант 4-го курсу сержант внутрішньої служби Васільєв Владислав.

За результатами чемпіонату Академії відбувся відбір кандидатів до складу збірної команди Академії з гирьового спорту.